Gelinim Mutfakta sunucusu Emel Özkızıltaş geri mi dönüyor? Emel Özkızıltaş kaç yaşlarında? Emel Özkızıltaş evli mi, instagram adresi ne?

19.09.2022 01:50 Son Güncelleme: 19.09.2022 01:50 Kanal D’nin sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta’yı bu hafta Emel Özkızıltaş sunuyor. İzleyiciler Emel Özkızıltaş hakkında detayları araştırıyor. Emel Özkızıltaş kimdir?Kendi mesleği tayyare kabin memurluğudur. Emel Özkızıltaş 35 yaşındadır. 1986 senesinde dünyaya geldi. Daha ilkin müzisyen Abdullah Yıldız’ın Mektup şarkısına çekmiş olduğu klipte rol almış olan Emel Özkızıltaş, Kanal D’de gösterilen “Bugün Ne Giysem” adlı yarışmayla adını geniş kitlelere duyurmuştu. Yarışmanın renkli isimlerinden olan Emel Özkızıltaş, bilhassa Türkan Şoray’ın balıkçı Azize karakteri taklidi ile adından söz ettirmiş, 2014 sezonunun birincisi olmuştu. Kısa bir süre de Çarkıfelek hostesi olarak ekranlarda boy göstermiştir.
Kanal D’de gösterilen “Bugün Ne Giysem” adlı yarışmayla aslolan çıkışını yakalamıştı. Emel Özkızıltaş’ın instagram adresi @emelozkzlts 

Son Dakika Haberler