O Kız dizisi ne süre başlıyor?

20.09.2022 07:22 Son Güncelleme: 20.09.2022 07:30 O Kız dizisiyle ilgili pek fazlaca detay gündemde yer almaya başladı. Çekimlerinin kısa sürede başlamış olacağı dizi için oyuncular okuma provası için bir araya geldi. Yapımını Focus Film, yönetmenliğini Hasret Günhan’ın üstlendiği dizinin senaristliğini ise Sırma Yanık kaleme alıyor. Dizinin kış sezonunda ekranlara gelmesi umut ediliyor. Kanal D’nin yeni dizisi O Kız 21 Eylül Çarşamba 20.00’da Kanal D’de başlıyor.
O KIZ DİZİSİ KONUSU NEDİR?
Erkan Petekkaya sürpriz bir karakterle seyirci ile buluşacak. Ters köşe bir karakterle ekrana gelecek olan usta oyuncu, O Kız’da Kadir karakterine yaşam verecek. Kadir’in, 45 yaşlarında olmasına karşın 5 yaşlarında bir çocuğun saflığıyla algıladığı yaşam, ne kadar acımasız olsa da içindeki bitip tükenmeyen sevgi hayatındaki herkesi sarıp sarmalayacak. O KIZ DİZİSİ KADİR KARAKTERİ
Ters köşe bir karakterle ekrana gelecek olan usta oyuncu, O Kız’da ‘Kadir’ karakterine yaşam verecek. Kadir’in, 45 yaşlarında olmasına karşın beş yaşlarında bir çocuğun saflığıyla algıladığı yaşam, ne kadar acımasız olsa da içindeki bitip tükenmeyen sevgi hayatındaki herkesi sarıp sarmalayacak.
O KIZ DİZİSİ SİTARE KARAKTERİ
Merakla beklenen dizide Sitare karakterine başarıya ulaşmış oyuncu Sezin Akbaşoğulları yaşam verecek. Sitare, 30’lu yaşların sonunda, güzel ve yırtıcı bir iş bayanı. Bir tek güzelliği ve seksapeliyle değil cool duruşu, karizması ve başarısıyla da baş döndürücü bir bayan. Dünün reklam ajansı patroniçesiyken, yeniliklere açık, iyi koku alan burnuyla geleceğin toplumsal medyada bulunduğunu öngörmüş ve sektörün en köklü toplumsal medya ajansının sahibi olmuştur.
O KIZ DİZİNİN OYUNCU KADROSU
Erkan Petekkaya(Kadir)Sezin Akbaşoğulları (Sitare)Cengiz Orhonlu(Ozan)Dilin Döğer (Zeynep)Macit Koper (İsmail)Asiye Dinçsoy (Türkan)Orhan Kılıç (Fevzi)Ayten Uncuoğlu (Fatma)Münire Apaydın (Nimet)Ilgın Çakır (Mine)Melih Selçuk (Salih)Ece Efe(İpek)Göktuğ Yıldırım (Mustafa)Cem Kurtoğlu (Arkın)Deniz Bakacak (Seda)Mustafa Konak (Yusuf)Dere Gökdemir (Esma)Zeynep Sönmez (Seher)
O KIZ DİZİSİ TANITIM
Kanal D, yapımını Content House’nin gerçekleştirdiği yeni dizisi ‘O Kız’ın ilk tanıtımını yayınladı. Yeni sezonda ekrana gelmeye hazırlanan dizide, baba ve kızı canlandıran Erkan Petekkaya ve Dilin Döğer, ilk kez beraber seyirci karşısına çıkacak.

Gecenin Ucunda dizisi oyuncuları ve mevzusu: Gecenin Ucunda uyarlama mı, ne süre başlamış olacak?

Son Dakika Haberler