OnePlus, bünyesine yeni bir kablosuz kulaklık ekledi

04.08.2022 10:30 Haber Deposu: Donanım Günlüğü OnePlus Nord Buds CE adı verilen bu kulaklık 13,4 mm dinamik sürücü, 3db’ye kadar bas desteği, EQ desteği içeren Sound Master Equalizer şeklinde özelliklere haiz. Geliştirilmiş tasarımı yardımıyla kulak içi kulaklık modellerini de anımsatan OnePlus Nord Buds CE, AI gürültü engelleme, Bluetooth 5.2 şeklinde donanımlarla geliyor.
Tek şarjla 4,5 saatten fazla oynatma süresi vadeden Nord Buds CE’nin renk seçenekleri ise gri ve beyaz olarak açıklandı. OnePlus tarafınca meydana getirilen açıklamaya gore, yeni kulaklık modeli 4 Ağustos’tan itibaren resmen satışa sunulacak ve kulaklığın fiyatı 30 dolar olacak.
Öte taraftan bu tip gelişmiş özelliklere haiz bir aygıt için 30 dolarlık fiyat etiketinin son aşama makul kaldığını da izah edelim. Çinli teknoloji şirketi, bu biçim hamleleriyle hem sektörde kalıcı olmak hem de fiyat avantajını arkasına alarak kullanıcı sayısını arttırmak niyetinde. Aslına bakarsak paylaşılan verilere baktığımız vakit bu amacına yavaş da olsa ulaşmaya başladığını da görüyoruz. Bakalım Nord Buds CE modeli, OnePlus’ın hedeflerine giden yolsa kendisine iyi mi bir katkı meydana getirecek?

Son Dakika Haberler