Realme Watch 3, Avrupa’da da satışa çıkıyor

20.09.2022 09:36 Haber Deposu: Donanım Günlüğü Realme Watch’lar bugün piyasadaki en rağbet gören akıllı saatler içinde içeriyor. Bilhassa de gelişmekte olan pazarlarda.
Bildiğiniz şeklinde Realme, temmuz ayında akıllı saatlerine bir yenisini daha ekledi. Temmuz ayı sonunda resmen tanıtılan Realme Watch 3, Ağustos ayı başlangıcında da satışa sunuldu. Sadece akıllı saat ilk planda yalnız Hindistan’da satışa çıktı. Her neyse ki Realme sonunda yeni akıllı saatini daha çok pazara sunmaya hazır görünüyor. Ağustos ayında Hindistan’da satışa çıkan Realme Watch 3, şimdi de Avrupa’ya geliyor.
Realme’nin yeni akıllı saati bugün itibarıyla Realme’nin Avrupa’daki resmi mağazalarından ya da Amazon’daki resmi hesaplarından satın alınabiliyor. Avrupa’da 69 euroya satışa sunulan akıllı saatin şimdilik yalnız Belçika, Almanya, Lüksemburg, Hollanda ve Portekiz’e gönderimi var. Sadece gelecek günlerde bunlara değişik Avrupa ülkelerinin de eklenmesi umut ediliyor. Ek olarak akıllı saatin renk seçeneklerinin de gelecek günlerde artması umut ediliyor. Şu an Avrupa’da akıllı saatin yalnız gri renkli versiyonu satılıyor. Realme Watch 3 ile aynı dönemde satışa sunulan Watch 3 Pro’nun Avrupa’ya ne süre geleceği ise hala belirsizliğini koruyor.

Son Dakika Haberler