TOKİ indirim kampanyası Eylül 2022 ne süre? TOKİ indirim kampanyası şartları neler?

TOKİ’den ev alan ve taksit ödemeye devam eden binlerce kişiyi yakından ilgilendiren izahat Bakan Kurum’dan geldi. İndirim müjdesi sonrasında şartlar ve indirim oranının ne kadar olacağı ise araştırılmaya başlandı.
TOKİ EYLÜL 2022 İNDİRİM KAMPANYASI NE ZAMAN?
Kampanyanın müracaat tarihleri ile ilgili bilgileri Cumhurbaşkanı Erdoğan yapacağı izahat ile duyuracak. Müracaat tarihleri ve indirimin ne kadar olacağı da gene izahat ile beraber ortaya çıkacak.
TOKİ İNDİRİM KAMPANYASI ŞARTLARI NELER?
Bakan Kurum açıklamasında “Borcunu erken ödeyip tapusunu derhal almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için İNDİRİM KAMPANYAMIZ hazır. Kampanyanın detaylarını Cumhurbaşkanımız @RTErdogan yarın açıklayacak. Bugüne dek olduğu benzer biçimde bundan sonrasında da milletimizin yararına ne var ise halletmeye devam edeceğiz.” İfadelerini kullandı. Başvurulara ilişkin şartlar yarın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamasıyla beraber ortaya çıkacak.
Borcunu erken ödeyip tapusunu derhal almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için İNDİRİM KAMPANYAMIZ hazır. Kampanyanın detaylarını Cumhurbaşkanımız @RTErdogan yarın açıklayacak.Bugüne dek olduğu benzer biçimde bundan sonrasında da milletimizin yararına ne var ise halletmeye devam edeceğiz.
— Murat KURUM (@murat_kurum) September 21, 2022
SON İNDİRİM KAMPANYASINDA YÜZDE 22 İNDİRİM YAPILMIŞTI
Geçtiğimiz aylarda meydana getirilen yüzde 22 indirim kampanyası için meydana getirilen yazılı açıklamada, “Yüzde 22 indirim kampanyasından tüm borç bakiyesini kapatamayacak vatandaşlar da yararlanabilecek. Borcun tamamını kapatamayacak vatandaşlar borç bakiyesinin yüzde 25’inden azca olmamak şartıyla yaptıkları peşin ödemelerde yüzde 22 indirim kampanyasından yararlanabilecek.” ifadeleri kullanılmıştı.

Son Dakika Haberler